На кисень, тести та аеропорт розподілила понад 34 млн грн бюджетна комісія Хмельницької облради

Здоров‘я


Сьогодні, 5 листопада, на засіданні постійної комісії з питань бюджету та фінансів в Хмельницькій обласній раді погоджено низку розпоряджень ОДА щодо збільшення обсягу доходів і видатків обласного бюджету та розподіл субвенцій на 2021 рік в сумі більше 34 мільйонів гривень.

Зокрема, як інформують в облраді, розподілено субвенції з державного бюджету місцевим на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я на суму 33,4 мільйона гривень.

З них 28,5 мільйона гривень буде спрямовано на забезпечення централізованою подачею кисню ліжкового фонду «ковідних» медзакладів  (КНП «Городоцька міська багатопрофільна лікарня», КНП «Дунаєвецька багатопрофільна лікарня», КП «Хмельницька міська лікарня», КНП «Красилівська багатопрофільна лікарня», КНП «Кам’янець-Подільська міська лікарня»).

Майже 5 мільйонів гривень спрямують на забезпечення закладів охорони здоров’я, які здійснюють попередню діагностику гострої респіраторної хвороби COVID-19, експрес-тестами для визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 та наборами для відбору біологічного матеріалу методом ПЛР.

Окрім того, погоджено збільшення обсягу доходів та видатків, які надійшли з бюджету Хмельницької міської тергромади обласному бюджету,  в сумі 700 тисяч гривень для КП «Аеропорт Хмельницький» на реконструкцію  аеродромного комплексу з подовженням штучної злітно-посадкової смуги на 500 метрів.

Загалом, як зазначається, погоджено 9 розпоряджень облдержадміністрації щодо збільшення обсягу доходів і видатків обласного бюджету та розподіл субвенцій у галузях освіти й охорони здоров’я.

Нагадаємо, на місцеві автодороги Хмельниччина додатково отримає майже 135 мільйонів гривень. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм