На пожежі складу на Хмельниччині знайшли тіло людини

Надзвичайні події


Надзвичайна подія сталася сьогодні, 15 жовтня, о 02:25. До Служби порятунку  надійшло повідомлення про пожежу складського приміщення зі зберігання деревного вугілля в с. Ружичанка Хмельницького району.

На місце пожежі негайно було направлено черговий караул 1 Державної пожежно-рятувальної частини та чергову зміну групи спеціальної та пожежно-рятувальної техніки з обласного центру.

«На момент прибуття підрозділів площа пожежі становила 150 квадратних метрів. Швидкому поширенню пожежі сприяли велика пожежна навантага, дія високої температури, а також віддаленість складу від місць дислокації рятувальних підрозділів – 10 кілометрів. Рятувальникам довелось працювати у складі ланок газодимозахисної служби», – зазначили в ГУ ДСНС в Хмельницькій області.


Завдяки швидким та злагодженим діям, вогнеборцям вдалось врятувати від вогню складську будівлю та близько 10 тонн вугілля.

Проте під час гасіння пожежі було виявлено тіло громадянина, особа якого встановлюється.

До гасіння загоряння залучалось 14 рятувальників на 4-х одиницях техніки. Причина подіі встановлюється.

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook