На Шепетівщині 3-річний малюк блукав селищем, поки батьки збирали ягоди
Жителька селища Понінка Шепетівського району помітила на вулиці маленького хлопчика, який гуляв сам. На запитання хто він і звідки, малюк не відповідав. Тож, не зволікаючи, жінка звернулась до правоохоронців.
Поліцейський офіцер громади Понінківської ОТГ Андрій Огойко одразу знайшов спільну мову з дитиною, повідомляють в Шепетівському РУП.
«Хлопчик ледь вимовив своє ім’я – Рінат. Капітан поліції умовив його прокататись службовим автомобілем, й принагідно показати місце свого проживання. Увага та турбота поліцейського, цікава подорож автівкою та смаколики зробили свою справу – малий вже за декілька кілометів шляху вказав на будинок, у якому мешкає», – йдеться в повідомленні райуправління.
На території господарства дорослих не виявилось. Натомість там були двоє старших братиків Ріната – 5 та 8 років, які теж залишились без батьківського нагляду.
«За лічені хвилини поліцейський офіцер встановив особи батьків. Як з’ясувалось, вони залишили дітей вдома одних, самі ж пішли до лісу по ягоди. Найменший Рінат самостійно вийшов з подвір’я та пішов шукати маму. Хлопчик блукав пішки не одну годину», – розповіли в поліції.
Поліцейський офіцер провів профілактичну бесіду з матір’ю хлопчика та попередив про відповідальність. Відносно неї складено протокол за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. А мати, кажуть, щиро подякувала правоохоронцеві, що знайшов її сина, та пообіцяла більше уваги приділяти вихованню дітей.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]