На Шепетівщині до 7 років засуджено колишнього посадовця за привласнення майже 900 тис грн

Економіка

До 7 років позбавлення волі засуджено експосадовця державного підприємства, який привласнив близько мільйона гривень. Такий вирок днями винесено судом за публічного обвинувачення Шепетівської окружної прокуратури.

За інформацією прокуратури, йдеться про колишнього заступника директора з фінансово-економічних питань одного з державних підприємств Славути.

Упродовж 2018-го 47-річний чоловік, маючи право доступу до системи дистанційного обслуговування клієнтів та електронно-цифровий ключ, вносив неправдиві відомості про перерахування грошей на рахунок приватного підприємця, за нібито придбані товари. Фактично ж будь-які будівельні матеріали та обладнання державному підприємству не постачалися. Таким чином, він заволодів коштами державного підприємства на загальну суму 858 400 гривень”, – зазначили в установі.

Шепетівський міськрайонний суд визнав його винним у заволодінні майном в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 362, ч. 5 ст. 191 КК України).Чоловіка засуджено до 7 poків позбавлення волi з позбавленням права обiймати посади, пов’язані з реалiзацiєю адмiнiстративно-господарських або адмiнiстративно-розпорядчих функцій строком на 3 роки, з конфiскацiєю усього майна, окрім житла.

Також, додають в прокуратурі, він сплатить усю завдану державі матеріальну шкоду.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що на Хмельниччині перед судом постане заступник директора держпідприємства, який будував собі хату за рахунок держави.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм