На Шепетівщині комунальники незаконно використовували воду, – ДЕІ

Екологія

Незаконний видобуток підземних вод виявлено наприкінці минулого року Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області під час планової перевірки комунального підприємства «Аква» Грицівської селищної ради, що у Шепетівському районі.

За інформацією ДЕІ, інспектори встановили, що понад 3 роки комунальне підприємство всупереч закону використовувало підземні води за відсутності спеціального дозволу на користування надрами.

«За цей період об’єм незаконно добутої води становив 74 862 м². Відповідно до Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів, розраховано збитки на суму 163 364 гривні», – повідомили в ДЕІ.

Зазначається, що посадову особу підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 47 КУпАП. Також Держекоінспекцією внесено припис суб’єкту господарювання для усунення виявлених порушень. А матеріали за цим фактом направили до Хмельницької обласної прокуратури для подальшого реагування.

Нагадаємо, на Шепетівщині виявлено незаконний видобуток корисних копалин. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм