На Шепетівщині прокуратура змусила газопостачальника повернути медзакладу 107 тис грн

Економіка

За результатами розгляду позову Шепетівської окружної прокуратури господарським судом Хмельницької області ухвалено рішення про стягнення з газопостачальника безпідставно сплачених комунальним підприємством коштів.

Про це повідомили у пресслужбі обласної прокуратури.

Зокрема, комунальне підприємство «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» провів закупівлю природнього газу на суму 435 тисяч гривень, під час якої серед учасників обрав найвигіднішу цінову пропозицію.

«Попри досягнуті домовленості, у подальшому замовник та постачальник збільшили вартість газу шляхом укладення додаткових угод. Така зміна ціни договору спотворює результати закупівлі, нівелює економію, яку було отримано під час підписання основних договорів, та тягне за собою неефективне використання бюджетних коштів», – зазначили в прокуратурі.

Також, за інформацією установи,  це свідчить про недобросовісні підходи газопостачальників підприємств до формування запропонованої ціни заради перемоги на відкритих торгах.

Відтак, за реагування прокуратури 107 тисяч гривень, сплачені закладом охорони здоров’я за природній газ за завищеними цінами, підлягають поверненню на його рахунок.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм