Начальник Хмельницької ОВА показав лист свого сина до постраждалих дітей та закликав приєднуватись

Суспільство

Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій закликав усіх небайдужих дітей до написання листів тим хлопчикам і дівчаткам, які постраждали внаслідок війни, що розв`язала РФ, та які потребують підтримки.

Він продемонстрував у Телеграм-каналі на зразок лист свого 9-річного сина.

Тепер постійно виють сирени, мама завжди сумна, а тато завжди на роботі. Але я знаю, тобі ще важче. Ти втратив свій дім і змушений був поїхати та залишити свої речі, свої іграшки, свої книжки…” – саме такі слова ви побачите в листі мого сина Захарія до своїх ровесників, українських діток із Харкова, Маріуполя чи іншого постраждалого від “російського міра” містечка чи села”, – написав Сергій Гамалій.

Посадовець додав, що в листі хлопчика багато слів підтримки і навіть запрошення в гості. А ще – безумовна віра в те, що ця війна закінчиться, але всі “діти залишаться друзями, тому що – українці“.

Також очільник ОВА закликав малечу Хмельниччини приєднатися до написання листів своїм одноліткам із регіонів, які постраждали найбільше.

Теплих слів не буває забагато! Заносьте їх до нас, у Хмельницьку обласну військову адміністрацію, а я подбаю, щоб вони разом зі смаколиками потрапили до адресатів”. – наголосив Сергій Гамалій.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм