Начальник Хмельницької ОВА змінив антиалкогольний наказ

Суспільство

Учора, 14 березня, начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій видав новий наказ щодо заборони торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі.

Згідно з документом, оприлюдненим на сайті ОВА (ОДА), заборонено з 00 години 00 хвилин 1 березня 2022 року і до закінчення строку, на який було введено воєнний стан, та за умови усунення загрози нападу чи небезпеки на території області, торгівлю алкогольними напоями (крім пива та слабоалкогольних напоїв) та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів).

Попередній антиалкогольний наказ від 28 лютого визнано таким, що втратив чинність. У ньому не було визначено винятків щодо напоїв і речовин з вмістом спирту.

Нагадаємо, на Хмельниччині тривають рейди правоохоронців з виявлення незаконного виготовлення і реалізації алкоголю.

Додамо, що сьогодні Верховною Радою затверджено указ Президента, яким передбачено продовження дії воєнного стану в Україні з 26 березня 2022 року строком на 30 діб.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм