Найменш «озброєними» є відвідувачі судів Хмельниччини, – Служба судової охорони

Суспільство


За півроку співробітники Служби судової охорони не дозволили пронести до установ судової влади 63 406 заборонених предметів. Найменше іх виявили у відвідувачів судів Хмельницької області.

Як повідомили у відділі моніторингу обстановки та оцінки ризиків центрального органу управління Служби судової охорони, лише у червні відвідувачі органів та установ системи правосуддя України намагалися пронести 11 064 заборонених предмети, що майже на півтори тисячі більше, ніж у травні (9 649 одиниць).

Лідерами цього антирейтингу є Дніпропетровська – 2 598 одиниці та Харківська області – 2 575 одиниці.

Більшість заборонених предметів становлять ножі – 4 100, набої – 2 969, сльозогінний балончики – 2 124, пристрої для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, – 567 одиниць.

Були, кажуть, і спроби зайти в суди з металевими та дерев’яними палицями й битами, ножицями, викрутками, фаєрами та іншими піротехнічними засобами. Навіть одного відвідувача Феміди затримали та передали поліцейським з виявленими в нього речовинами, зовні схожими на наркотичні.

«Найбільш законослухняними областями в цьому рейтингу є Хмельницька і Чернівецька – тут зафіксовано лише по 20 спроб пронесення заборонених предметів», – зазначили в Службі судової охорони.

Як повідомляв «ХМ-ІНСАЙД», до Шепетівського міськрайонного суду охоронці не дали пронести пристрій для відстрілу патронів, споряджений гумовими кулями несмертельної дії Форт-17Р. А в Хмельницькому міськрайонному суді співробітники судової охорони зупинили відвідувача, який мав при собі ніж та ножиці.

(Фото зі сторінки у Фейсбуці Служби судової охорони) 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм