Найскладніше – достукатись до свідомості людей: в Хмельницькій ОДА вирішували, як покращити вакцинацію від COVID-19

Здоров‘я

Покращити інформованість населення про вакцинацію від COVID-19, створити додаткові можливості для досягнення високих охоплень щепленням серед медичних працівників і літнього населення. Саме таку мету має адвокаційна кампанія, учасники якої зібралися сьогодні, 6 жовтня, в Хмельницькій ОДА.

Модератором заходу, як зазначили в обладміністрації, став виконавчий директор ГС «Коаліція за вакцинацію» Тимофій Бадіков. Також до спільного обговорення долучилися заступник голови ОДА Сергій Ткачук, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Завроцький, представники Міністерства охорони здоров’я, громадських організацій, лікарі первинної ланки, стаціонарної та екстреної медичної допомоги та інші.

«Зараз вакцинація є однією з найактуальніших тем. Завдяки спільним діям у реалізації заходів з вакцинації, роботі ЗМІ, громадських організацій та всіх причетних, в області успішно продовжується вакцинальна кампанія. Найскладніше – це достукатись до свідомості населення, аби дати зрозуміти, що держава не примушує робити щеплення, а виконує свої обов’язки щодо збереження здоров’я та життя громадян», – наголосив Сергій Ткачук.

Обговорили й стан захворюваності та вакцинації від COVID-19 в Хмельницькій області, а також покращення доступу до інформації про щеплення, шляхи підвищення вакцинальної мотивації медиків та літніх людей.

Додамо, що на сьогоднішньому засіданні уряд виділив 25 мільйонів гривень для проведення інформаційно-комунікаційної кампанії серед населення щодо антиковідної вакцинації.

Нагадаємо, Хмельниччина стала «помаранчевою» зоною епідобмежень. 

(Фото пресслужби Хмельницької ОДА) 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм