Наловив червонокнижної риби на пів мільйона: Хмельницькі правоохоронці виявили браконьєра
На річці Дністер водні поліцейські разом із рибоохоронним патрулем виявили чоловіка, який виловив понад 40 кілограмів рибин, у тому числі — занесених до Червоної книги України. Загальний збиток, завданий довкіллю, оцінили майже в пів мільйона гривень.
Про це повідомили у поліції Хмельницької області.
Подія сталась учора, 6 серпня, вранці поблизу села Коновка на Буковині. Працівники місцевого рибоохоронного патруля спільно з водними поліцейськими Хмельниччини виявили на березі річки Дністер 35-річного місцевого жителя. Він ловив рибу за допомогою 50-метрової сітки та гумового човна.
“На момент виявлення зловмисник встиг виловити 126 рибин загальною вагою майже 41 кілограм. Серед улову браконьєра було і 23 червонокнижних вирезуба”, – йдеться в повідомленні.
Фігурант, за попередніми підрахунками, завдав шкоди навколишньому середовищу на суму майже пів мільйона гривень, оскільки лише один вирезуб оцінюється у 10 000 гривень.
За фактом незаконного зайняття рибним промислом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 КК України.
Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, на Кам`янеччині оштрафували браконьєра на 1,4 мільйона гривень.
ТЕМИ: ЕКОЛОГІЯ
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]