Не виходити без найменшої потреби у комендантську годину закликали хмельничан

Суспільство

Чітко виконувати обмеження режиму, що стосуються комендантської години, і не виходити на вулицю навіть за найменшої потреби – закликав хмельничан заступник міського голови Олег Шинкарук.

У вечірньому відеозверненні він наголосив, що такі заходи вживаються заради колективної безпеки та безпеки кожного окремого мешканця Хмельницької тергромади.

Також Олег Шинкарук попередив про заборону масової видачі спецперепусток, окрім як працівникам об’єктів критичної інфрастуктури. 

«Сьогодні зверталась велика кількість керівників підрозділів підприємств комунальної власності, бюджетних установ, щоби надати їм перепустки, які дозволяють пересуватись під час комендантської години. Ми забороняємо перепустки для такої цілі! Змініть графіки роботи своїх підприємств. Ну немає зараз потреби, щоби працівник прибував на роботу в шостій годині. Навіть стосовно ургентних лікарів: що заважає їм переночувати в медзакладі», – зауважив посадовець.

Наголосив, що обмеження пересування у нічний час – це надзвичайно серйозно. І не варто відволікати увагу правоохоронців пізніми прогулянками із домашніми улюбленцями. А дати можливість силовим структурам якісно виконувати свої функції задля безпеки громадян.

Щодо якості роботи системи оповіщення, то, за словами Олега Шинкарука, сьогодні ще раз переглянули сирени, провели техобслуговування, ухвалили рішення їх дублювати.

Також подбали про додаткові захисні укриття: в районі Катіону, Новатора, є домовленості і з центральним апаратом Укрпошти, залізничним вокзалом.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм