Недобудову і землю вартістю понад 6 млн грн повернуто громаді Кам’янця

Суспільство

У власність територіальної громади Кам’янця-Подільського повернуто незаконно приватизоване приміщення та земельну ділянку, розташовані у середмісті. Загальна вартість цілісного майнового комплексу становить більше 6,4 мільйона гривень.

 Про це повідомили в пресслужбі  Хмельницької обласної прокуратури.

Місцеві прокурори встановили, що у 2016 році Кам’янець-Подільською міською радою було проведено аукціон з продажу об’єкта комунальної власності – нежитлової будівлі незавершеного будівництва площею 210 квадратних метрів. За результатами аукціону нерухомість за ціною 62 тисячі гривень перейшла у власність місцевої мешканки.

З’ясувалось, що аукціон та укладення договору купівлі-продажу нерухомого майна за результатами процедури приватизації відбулися з порушеннями.

«В оголошенні про проведення аукціону не було зазначено відомості про земельну ділянку, на якій розташована будівля, щодо можливості її придбання або набуття права користування нею. Це, у свою чергу, суттєво знизило ціну об’єкта та позбавило Кам’янець-Подільську міську раду можливості одержати дохід у вигляді орендної плати за землю, оскільки вартість самої лише земельної ділянки – понад 6 мільйонів гривень», – зазначив керівник Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Олександр Гончар.

За його словами, на виконання рішення господарського суду, винесеного за позовом прокуратури в інтересах громад, право власності на вказане майно зареєстровано за Кам’янець-Подільської міськрадою.

Нагадаємо, Кам’янець-Подільська місцева прокуратура повідомила про реальне виконання рішення суду і повернення до державної власності 20 гектарів землі енергетики.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм