Прокуратура Кам’янеччини забрала в орендаря 20 га земель електростанції

Економіка

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура повідомила про реальне виконання рішення суду і повернення до державної власності 20 гектарів землі енергетики.

Ділянка розташована на території Борсуківської сільської ради Новоушицького району. Її було надано товариству у користування строком на 49 років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд електростанції з використанням енергії сонця.

 «Підставою для реагування прокуратури стало невиконання орендарем обов’язку щодо сплати коштів за використання землі. За договором товариство зобов’язалось сплачувати 170 тисяч гривень у рік. Однак уже за два роки виникла заборгованість на суму 180 тисяч гривень, а вимоги орендодавця її погасити та повернути ділянку – проігноровано», – зауважив керівник Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Олександр Гончар.

 Додав, що на виконання рішення господарського суду, винесеного за позовом прокуратури, право оренди земель енергетики вартістю більше 5 мільйонів гривень припинено.

Нагадаємо, прокуратура змусила власника двох земельних паїв на Хмельниччині один повернути державі.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм