Негода наробила лиха у Городоцькій громаді на Хмельниччині

Надзвичайні події

У ніч з суботи та неділю погодні умови на Городоччині ускладнилися. Сильні пориви вітру та злива спричинили пошкодження ліній електропередач у багатьох населених пунктах громади та у місті Городок.

У неділю на території громади сталося більше десятка обривів дротів. Енергетики Городоччини працювали в посиленому режимі. Як повідомив Городок.Сity керівник Городоцького району електричних мереж Віктор Слободян, над ліквідацією наслідків негоди працювало п’ять бригад, були задіяні дві одиниці спецтехніки.

“До пізнього вечора оперативно усували аварійні пошкодження 21 працівник Городоцького РЕМ. Станом на ранок 19 вересня роботи продовжувалися. Частково відсутнім залишалось світло у селах Остапківці, Мудриголови, Пісочна, Жищинці, Підлісний Олексинець та Тростянець. Повністю без електрики було село Варівці” – прокоментував начальник Городоцького РЕМ.

(Фото Городоцький РЕМ)

Найбільшої шкоди від негоди в області зазнали Хмельницький та Кам’янець-Подільській райони. Основні проблеми створив буревій, який повалив дуже багато дерев.

«ХМ-ІНСАЙД» розповідав про ліквідацію наслідків негоди на Хмельниччині.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм