Неподалік Хмельницького вандали понівечили реакційний майданчик

Екологія

Рекреаційна ділянка, побудована 2019 року працівниками Проскурівського держлісгоспу на території Хмельницької ОТГ поблизу села Водички, нещодавно зазнала нападу вандалів.

На майданчику, створеному для задоволення соціальних потреб населення, невідомі відпочивальники поламали столи та лави, понівечили стенди.

«Кому знадобилось нищити не ними створене і навіщо? Адже працівники нашого лісогосподарського підприємства старалися не для себе, а для мешканців тих самих Водичок, всього Хмельницького району, для гостей і туристів, які їдуть на Хмельниччину звідусіль», – нарікають в обласному управлінні лісомисливського господарства.

Кажуть, за нетривалий час свого існування місце відпочинку встигло полюбитися відпочивальникам. Тож лісівники вирішили: зруйноване відбудувати, бо «має ж хтось вчити наших громадян культурі поведінки та цивілізованому спілкуванню в природі».

Відвідувачів же лісових масивів просять бути культурнішими, не демонструвати свою невихованість, не соромити себе і своїх близьких, а берегти те, що створене кимось для спільного комфортного відпочинку.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм