Нестачу майна на 900 тис грн виявили в центрі культури і мистецтв Хмельниччини

Культура

У Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури та мистецтв 8 лютого провели інвентаризацію майна. В результаті – не дорахувалися 35 позицій.

Про це повідомив перший заступник голови Хмельницької обласної ради Володимир Гончарук.

За його словами, загальна вартість відсутнього майна, придбаного за кошти платників податків, становить 900 тисяч гривень.

«Найдорожча позиція – це світлодіодний LED екран вартістю 420 тисяч гривень», – зазначив посадовець.

Відсутні також друкована продукція, деяке студійне обладнання,  акустична система, ноутбук. Натомість установа закупила великий мангал. Ремонт приміщень у Центрі востаннє робили близько 20 років тому. А от в кабінеті керівника та його секретаря – нещодавно.

Службові особи Центру не можуть пояснити місцезнаходження майна, а директор перебуває на лікарняному та відмовляється від пояснень.

«Службове недбальство чи розкрадання майна громади?», – обурюється Володимир Гончарук.

І додає, що враховуючи наявну ситуацію, Хмельницька обласна рада з відповідними листами звернулася до Хмельницької облдержадміністрації, як органу управління,  а також до ГУ Національної поліції в області та Хмельницької обласної прокуратури з вимогою провести належне розслідування, повернути майно громади та притягнути до відповідальності причетних службових осіб.

Наразі директором Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва є Андрій Клименко.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм