Обереги для захисників виготовляють у школі іконопису в Хмельницькому

Суспільство

Викладачі та учні Хмельницької школи іконопису «Нікош» з 24 лютого передали понад 1 000 ікон. Про це йдеться у сюжеті МТРК «Місто».

Як зазначає директорка школи Юлія Неліна, частину з них подарували воякам ЗСУ, частину передали у госпіталі.

«Передавали наші іконки в Миколаїв, Харків, Херсон, на Луганщину і Донеччину. Особливі образи тим, що на частині нанесена молитва до святого. Це зробили для того, аби захисники змогли у будь-який момент звернутись до Бога. А освятив ікони священик, який навчався у школі іконопису 5 років тому. Сподіваємось, що обереги допоможуть пришвидшити перемогу незламної України та захистити українських військових», – розповіла директорка школи іконопису.

Розміри іконочок невеликі і становлять 7 на 10 сантиметрів, тому військові можуть завжди мати їх при собі. Ікони виконують у техніці «Декупаж». На образах зображені Покрова Пресвятої Богородиці, Микола Чудотворець, Пантелеймон Цілитель, Ангел Охоронець, Архангел Михаїл.

Викладачі школи долучились до благодійного збору коштів на підтримку ЗСУ, де виставили на продаж 50 екземплярів робіт. Проходить акція в обласній бібліотеці для юнацтва.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм