Обереги від дітей Хмельниччини отримали військові, які перебувають на лікуванні

З нагоди Дня Героїв 23 травня приймали вітання учасники російсько-української війни, які перебувають на лікуванні та реабілітації в медзакладах Хмельниччини. Подяки та гостинці привезли вихованці та студенти, голова обласної ради Віолета Лабазюк із заступниками і депутатами.

Вони подякували військовим за відвагу та патріотизм. А діти підготували для бійців віршовані вітання та обереги, зроблені власноруч. Ці вироби, як зауважують в обласній раді, воїни сприйняли особливо хвилююче.

Переконані, що обереги додадуть сил та оптимізму нашим мужнім захисникам, адже зробили ми їх із добрим серцем, вкладаючи усю свою любов, віру у якнайшвидшу перемогу та найкращі побажання”, – сказали наставники-педагоги.

До благодійної акції долучилися вихованці з Антонінської спеціальної школи, Голенищівської спеціальної школи-інтернату, Ізяславського навчально-реабілітаційного центру, Кам’янець-Подільського навчально-реабілітаційного центру, Кам’янець-Подільського ліцею І-ІІІ ступенів «Славутинка», Кам´янець-Подільської спеціальної школи, Плужненського ліцею, Новоушицької спеціальної школи, Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів, Солобковецького навчально-реабілітаційного центру, Ямпільської спеціальної школи, Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів, Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Кам’янець-Подільського фахового коледжу культури і мистецтва, Хмельницького фахового музичного коледжу імені В.І.Заремби, Хмельницького базового медичного фахового коледжу, Кам’янець-Подільського фахового медичного коледжу, Шепетівського медичного фахового коледжу та Вищого професійного училища № 25.

Під час зустрічей із військовими керівники обласної ради також мали можливість ознайомитися з роботою медичних закладів, оглянути відділення та поспілкуватися з медиками.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм