Оновлена схема руху в мікрорайоні Ракове обурила хмельничан

Інфраструктура

Нещодавно на перехресті вулиць Пілотська і Трудова в Хмельницькому з’явилась нова дорожня розмітка. Відтак, транспортним засобам, що рухаються з мікрорайону Ракове в правій смузі, дозволено поворот праворуч та рух прямо, а з лівої смуги — лише поворот ліворуч. Така схема викликала у водіїв невдоволення.

Зокрема, хмельничанин Андрій Лісовський у Facebook-спільноті департаменту інфраструктури зауважив, що нова розмітка може спричинити затори на перехресті. Оскільки головний трафік автомобілів по вулиці Пілотська в напрямку до обласної лікарні рухається або прямо, або направо. А от наліво в напрямку костелу, на його думку, “повертає одне авто зі ста”.

Раніше без розмітки автомобілісти визначили собі, що смуга (яку віддали на поворот до костелу) мала напрям руху прямо і наліво, а смуга справа – лише направо (до вулиці Чорновола), цим самим пропускна спроможність перехрестя була висока. Тепер ж очікуємо великі затори і порушення правил (рух з лівої смуги прямо)”, – написав чоловік, додавши оновлену схему руху.

На це відреагував начальник відділу організації безпеки дорожнього руху департаменту інфраструктури міськради Павло Микитюк. Він визнав, що під час нанесення дорожньої розмітки комунальники допустилися помилки. І тепер її виправляють. 

Розроблена схема передбачає рух транспорту з лівої смуги прямо та ліворуч, з правої – праворуч перед перехрестям з вулицею Трудовою. При нанесенні дорожньої розмітки спрацював людський фактор. На даний час працівниками комунального підприємства корегується розмітка на вказаному перехресті. Просимо вибачення за тимчасові незручності”, – прокоментував посадовець.

Нагадаємо, нещодавно масове занепокоєння в соцмережах викликала нанесена дорожня розмітка “ШКОЛА” біля навчальних закладів Хмельницького.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм