Оприлюднено новий перелік платних послуг Хмельницької обласної лікарні

Здоров‘я

Хмельницька облдержадміністрація оприлюднила нові тарифи на платні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Хмельницька обласна лікарня».

Відповідне розпорядження про їх затвердження підписав голова ОДА Сергій Гамалій 25 червня. Згідно з процедурою, це розпорядження набере  чинності після державної реєстрації у Центрально-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції.

На відміну від попереднього «прейскуранта», затвердженого в жовтні минулого року, в Хмельницькій обласній лікарні відтепер надаватимуть ще й платні послуги з медичних оглядів кандидатів у водії, позачергових медоглядів водіїв, медичних оглядів для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, попередніх та періодичних медичних оглядів працівників певних категорій тощо.

Змінилася й вартість найдорожчої послуги: рентгенівська комп’ютерна томографія окремих органів коштуватиме 1 932,50 гривні (до цього – 1 708 гривень).

Водночас дещо здешевшало перебування громадян за їх бажанням у закладах охорони здоров’я з поліпшеним сервісним обслуговуванням за добу на одну особу – 198,50 гривні (до цього – 212 гривень).

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм