Перевізнику «рекордного» вантажу на Хмельниччині нарахували понад 6 тисяч євро за проїзд

Інфраструктура

Працівникам Придністровського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки вдалося встановити реальну загальну масу вантажівки, яку сьогодні, 31 травня, вдосвіта зупинили на Хмельниччині.

Як писав «ХМ-ІНСАЙД», за словами начальника відомства  Віталія Дзюби, вантажівку з рекордним перевищенням габаритно-вагових норм інспектори Укртрансбезпеки спільно із поліцейськими виявили на посту Бохни (Летичівщина).

З’ясувалось, що вінницький транспортний засіб перевозив техніку з Львівської області до Дніпропетровської, маючи дозвіл, в якому були вказані зовсім інші параметри вантажу.

Спочатку, як зазначав Віталій Дзюба, водій фури відмовлявся проходити зважування автомобіля. Згодом в Укртрансбезпеці офіційно повідомили:

«Працівники Придністровського міжрегіонального управління зафіксували перевезення вантажу загальною масою 85,70 тонни при допустимих 40 тоннах».

Додали, що за перевищення встановлених габаритно-вагових норм до перевізника застосовано штраф у розмірі 34 тисяч гривень та нараховано плату за проїзд дорогами загального користування на суму 6 464,25 євро.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм