Підприємці Старокостянтинова протестували проти закриття ринку

Інфраструктура

Сьогодні, 29 березня, у Старокостянтинові декілька десятків підприємців перекрили центральну дорогу в знак протесту проти закриття місцевого ринку.

Обурення торгівців викликало учорашнє рішення позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС, в якому йдеться про заборону роботи ринку КП «Райкоопринторг» з 29 березня до 12 квітня 2021 року.

Учасники акції не заперечували стосовно посилення обмежень, однак зауважили, що в супермаркетах та закритих торговельних закладах часто спостерігається скупчення людей більше, аніж на ринку. Крім того, кажуть, базарники працюють на відкритому повітрі і виконують усі санітарні вимоги.

До підприємців вийшов міський голова Микола Мельничук. Він наголосив на погіршенні в місті епідеміологічної ситуації, пов’язаної з COVID-19. Зауважив, що в разі припинення зростання кількості хворих до четверга, тобто дня роботи ринку, заборону можуть скасувати. Якщо ж ситуація ускладнюватиметься – закриють ще й магазини побутових товарів.

Нагадаємо, на території Старокостянтинівської міської територіальної громади відсьогодні введено суворий карантин. Зокрема, заборонено роботу центрального ринку та дитсадків, у школах запроваджено дистанційне навчання, виконком міської ради працює в дистанційному режимі.   

Раніше, Хмельницька обласна комісія з питань ТЕБ і НС посилила карантинні заходи на всій території регіону, рекомендувавши головам місцевих комісій з питань ТЕБ і НС розглянути до 30 березня питання щодо заборони роботи непродовольчих ринків.

(Скрнішоти з відео Marina Prochina)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм