Підроблені під брендові коньяк та віскі збували на ринку Хмельницького

Кримінал

Четверо мешканців Хмельницької та Вінницької областей з метою особистого збагачення виготовляли алкогольний фальсифікат. Горілку, віскі та коньяк фасували в ПЕТ- пляшки різної ємності та збували, у тому числі на території речового ринку Хмельницького.

 Правоохоронці вдало спланували та провели спецоперацію із викриття цих осіб та їх злочинної діяльності. Про це повідомили в пресслужбі обласної прокуратури.

Напередодні, 18 грудня, під час проведення 10 санкціонованих обшуків за місцями виготовлення та зберігання фальсифікату виявлено і вилучено понад 1000 літрів незаконно виготовленої алкогольної продукції та спирту, а також спеціальне обладнання для їх виготовлення та пакування.

 Як зазначив начальник відділу обласної прокуратури Олег Львовський, завдяки злагодженій роботі фіскалів, поліцейських та прокурорів вдалось попередити введення цієї продукції в господарський обіг.

 За вказаним фактом слідчим управлінням ГУ ДПС у Хмельницькій області здійснюється досудове розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204, ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Раніше фіскалами Хмельниччини було припинено діяльність підпільного цеху із незаконного виготовлення елітного алкоголю.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм