Поліцейські офіцери громад врятували літню дунаївчанку з пастки власного житла

Суспільство

Учора, 12 жовтня, в місті Дунаївці до поліцейського офіцера громади Сергія Становського звернулися стурбовані працівники соціальної служби. Вони повідомили, що одинока пенсіонерка, яка перебуває у них під опікою, протягом тривалого часу не відчиняє квартиру та не виходить на зв’язок.

Поліцейський офіцер громади разом з колегою Миколою Мосенжуком, з яким патрулювали територію обслуговування, негайно направились за вказаною адресою.

«Прибувши на місце, поліцейські встановили, що квартира зачинена зсередини. Спочатку ніяких сигналів про присутність там людини не було, але за деякий час з-за дверей стало чутно рух та слабкі прохання про допомогу», – йдеться в інформації ГУНП в області. 

Правоохоронці негайно відкрили квартиру. Як з’ясувалося, 82-річна жінка  впала із ліжка. Вона отримала травму та не могла піднятись. Так на підлозі без їжі та води бабуся пролежала майже добу.

Поліцейські допомогли медикам занести її до автомобіля швидкої медичної допомоги. Наразі жінку госпіталізовано в Дунаєвецьку багатопрофільну лікарню, де вона отримує всю необхідну допомогу.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм