Понад ₴360 тисяч “букетних” донатів зібрали навчальні заклади Хмельницького: що придбали війську
Уже втретє до Дня знань освітяни, школярі, студенти, батьки та вихованці садочків Хмельницького відмовилися від букетів і перетворили їх на допомогу для наших захисників. Завдяки акції вдалося зібрати понад 360 000 грн.
Підсумками благодійної першовересневої акції поділились у організації “Захист – об’єднання волонтерів”.
Цьогоріч відмовитись від букетів на користь допомоги війську зголосились:
- початкові школи: №1, №2, №3, №4
- ліцеї: №1, №2, №4, №6, №7, №9, №11, №15, №16
- гімназії: №21, №23, №24, №25, №27, №28, №30
- садочки: №3 «Світлячок», №26 «Кульбабка», №29 «Ранкова зірка», №49 «Дюймовочка».
Спільними зусиллями закладам освіти Хмельницької громади вдалося зібрати понад 360 000 грн. Їх перетворили на підтримку війська і закупили: дрони (навчальні FPV), EcoFlow і бензиновий генератор, тепловізор, лебідки, зарядні пристрої і модулі FPV, оплатили доставку авто і матеріали для його ремонту й фарбування, придбали кабелі, лопасті, цвяхи, інший інструмент, ліки та вітаміни.
“Дякуємо кожному, хто долучився! Дякуємо за патріотичне виховання молоді і приклад волонтерства. Разом ми підтримуємо тих, хто тримає небо над Україною”, – наголосили волонтери.
Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, торік упродовж акції вдалося зібрати 475 380 гривень. До благодійного заходу долучились 14 навчальних закладів Хмельницької громади.
(Фото: “Захист – об’єднання волонтерів”/ Фейсбук)
ТЕМИ: ВОЛОНТЕРСТВО
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook








Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]