Понад 800 книжок поповнили бібліотечний фонд у Нетішині

Суспільство

На початку лютого центральна публічна бібліотека Нетішинської міської територіальної громади отримала пона вісім сотень книг від Українського інституту книги.

«З великої кількості відібраних бібліотек України (а їх було більше 600) Український інститут книги обрав і нашу бібліотеку для поповнення бібліотечних фондів», – зазначає директор закладу Марія Омельчук.
Під час відбору враховували активність бібліотеки протягом останніх років, зокрема, показники з основної діяльності, поповнення фонду, співпраця з органами місцевого самоврядування щодо оснащення бібліотеки технічними засобами, грантова діяльність, участь в конкурсах, громадська діяльність. Книги, які отримала бібліотека, – виключно нові видання, 2019-2021 років, повідомляють у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради.
Понад пів тисячі книжок – це дитяча література. Книги цікаві, з яскравими ілюстраціями. Є багато книжок з психології, з порадами для батьків, вчителів, література, яку використовують за шкільною програмою. Серед книжок для дорослих – більше художньої літератури. Тож мешканців Нетішина запрошують до бібліотеки – обрати книгу для душі їм буде з чого.
Нагадаємо, у бібліотеках Хмельниччини закрили доступ до книжок про одностатеве виховання щодо дівчаток-лесбійок. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм