Посадовця «Хмельницькводоканалу» оштрафовано за несвоєчасне подання декларацій

Суспільство

Хмельницький міськрайонний суд розглянув справу про притягнення до адміністративної відповідальності начальника дільниці МКП «Хмельницькводоканал».

За інформацією пресслужби суду, посадовець двічі несвоєчасно подав на офіційний вебсайт НАЗК декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

«В судовому засіданні чиновник визнав свою вину в повному обсязі та пояснив, що декларацію за 2019 рік він подав із запізненням у зв’язку зі сімейними обставинами – смертю батька, а декларацію за 2020 рік – через поломку комп’ютера», – зазначили в суді.

Держслужбовця визнано винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП. На нього накладено адміністративне стягнення у виді 850 гривень штрафу. Також той заплатить 454 гривні судового збору. Проте постанова ще може бути оскаржена в апеляції.

Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, директора МКП «Хмельницькводоканал» підозрюють в службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки, та керівника столичного товариства – у привласненні чужого майна, шляхом зловживання службовим становищем. За матеріалами справи, йдеться про завищення вартості комплекту обладнання для знезараження питної води на суму понад 3,7 мільйона гривень.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм