Постачальник провізії на фронт сплатить Хмельницькій ОВА 1,3 млн грн штрафу
Господарським судом ухвалено рішення про стягнення з підприємства на користь Хмельницької обласної військової адміністрації 1,3 мільйона гривень. Відповідний позов заявила Хмельницька обласна прокуратура.
Як пояснили в прокуратурі, це – штрафні санкції у зв’язку із неналежним виконанням умов договору про постачання продовольчих товарів, закуплених для відправлення громадам, на території яких тривали чи продовжуються активні бойові дії.
“Товариство взяло на себе зобов’язання поставити 841,5 тонни макаронних виробів на суму 46,7 мільйона гривень упродовж двох днів з моменту отримання попередньої оплати. Однак, попри зарахування на рахунки суб’єкта господарювання 14 мільйонів гривень ще у квітні 2022 року, постачання товару розпочато майже через місяць”, – зазначили в установі.
В умовах збройної агресії, додають у прокуратурі, це створило неабиякі перешкоди для забезпечення стабільної підтримки постраждалого населення.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook





Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]