Позапланово знеструмлять місто Хмельницький, район та ще три громади

Інфраструктура

Сьогодні, 21 листопада, відбудеться позапланове знеструмлення частини Хмельниччини. Триватиме воно дві години. Причина — ремонтні роботи. В той же час діятиме і графік погодинних відключень, тож він можу співпадати з позаплановим.

За інформацією начальника обласної військової адміністрації, відключення відбудеться з 15:00 до 17:00 у:

  • місті Хмельницький та Хмельницькому районі (частково),
  • Красилівській тергромаді,
  • Старокостянтинівській тергромаді,
  • Полонській тергромадах (частково).

“Це пов’язано з виконанням ремонтих робіт”, – повідомив Сергій Гамалій.

Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, сьогодні на Хмельниччині застосовується оновлених графік погодинного відключення світла: за двома чергами одночасно. А в Нетішині та Славуті виник дефіцит електроенергії, там заживлюють лише об’єкти критичної інфраструктури та котельні, а також почергового короткочасно споживачів.

(ОНОВЛЕНО 14:30)

У “Хмельницькобленерго” уточнили, що з 15 до 17 години частково будуть знеструмлені Хмельницька, Красилівська, Полонська, Старосинявська, Старокостянтинівська громади та Хмельницький район.

Оскільки знеструмлення часткове, воно не стосуватиметься всіх споживачів зазначених громад, району. Але цей час дасть змогу фахівцям здійснити важливі відновлювальні роботи та дещо стабілізувати енергосистему області. Здійснюють відповідні аварійно-відновлювальні роботи та перемикання”, – додали в товаристві.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм