Працівниця Хмельницької АЕС організувала в Латвії пошиття одягу для українських воїнів

Суспільство

Хмельницькі атомники підтримують рідну країну та її захисників, навіть перебуваючи за кордоном. Одна із працівниць ХАЕС поділилася своє історією, аби показати щедрість латвійців та їх прагнення допомогти.

У Латвії Аліна Рока, як повідомляють в пресслужбі Хмельницької АЕС, у пошуках допомоги звернулася на швейну фабрику, яка виготовляє якісний робочий одяг. Бажання допомогти українцям було настільки великим, що близько 60 працівників фабрики організували пошук необхідних тканин та у свій вихідний день вийшли на роботу, щоб пошити форму для захисників України. Відгукнулися вони також і на прохання пошити рюкзаки для пострілів.

Долучилися й діти: учні місцевої школи підготували малюнки та листівки, щоб передати їх українським воїнам. Аліна згадує, як розчулила її розповідь виховательки дитячого садочка про те, що кожного дня о 13:00 вони з дітками моляться за Україну.

«Люди цієї країни вирізняються своєю добротою, щирістю та чуйністю. Кожен з них готовий віддати частинку свого серця, аби якось допомогти Україні», – каже Аліна.

Відтак, зібрану в Латвії благодійну допомогу за сприяння волонтерів логістичного центру Хмельницької АЕС було доставлено до місця призначення.

(Скриншоти відео зі сторінки ХАЕС)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм