Правоохоронці не змогли встановити, хто прислав хмельничанину наркотики через «Нову пошту»

Кримінал

Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок місцевому мешканцеві, який замовив поштою матамфетамін. Йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки.

За вироком, як повідомляє пресслужба суду, молодий чоловік замовив через одне із відділень «Нової пошти» в Хмельницькому психотропну речовину – матамфетамін.

«Його вага – 15,11 грама – згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я № 188 належить до особливо великих розмірів, та відповідно до Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів підлягає спеціальному контролю», – йдеться в інформації суду.

Порошкоподібну речовину працівники поліції виявили під час проведення особистого обшуку в чоловіка невдовзі, як той отримав посилку. В картонній коробці містився гіпсовий виріб у вигляді літака: саме в ньому й було заховане упакування з метамфетаміном.

Проте, хто саме прислав наркотики замовнику, досудове розслідування так і не встановило.

Суд дослідив усі докази та обставини справи, а також взяв до уваги, що обвинувачений тимчасово не працюючий, розлучений, має на утриманні малолітню дитину. Визнав його винуватим у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 309 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів), призначивши йому покарання з іспитовим строком. Крім того, на користь держави за залучення експерта він мусить сплатити близько тисячі гривень.

Наразі вирок ще не вступив у законну силу і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

 

Нагадаємо, біля одного з поштових відділень в місті Хмельницький правоохоронці затримали місцевого мешканця з партією психотропної речовини «Альфа PVP».

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм