Президент призначив голову Хмельницької РДА

Суспільство

Володимир Зеленський призначив головою Хмельницької районної державної адміністрації Дунця Дениса Олександровича.

Про це свідчить відповідне розпорядження гаранта держави від сьогодні, 28 квітня.

Таким чином, у Хмельницькій області уже всі три РДА мають керівників.

Денис Дунець, згідно з останньою декларацією, зареєстрований та проживає у Хмельницькому разом із дружиною Юлією та двома доньками. У його власності є квартира площею 51,7 кв м. У дружини на правах спільної сумісної власності ще з вдома особами – квартира площею 73 кв м в обласному центрі. Також родина у Хмельницькому користується будинком площею 72,5 кв м.

У спільній сумісній власності подружжя є автомобіль «Nissan Murano», 2003 року випуску. Дружина новопризначеного голови РДА має корпоративні права у ТОВ «Позитивний вектор» та обслуговуючому кооперативі «Житлово-будівельний кооператив Правильний вибір 3».

А доходи за минулий рік задекларував лише Денис Дунець: він отримав 20 437 гривень зарплати за основним місцем роботи в ПП «Мегапрогрес».

Родина Дунців зберігає грошові активи в банках і готівкою: усього близько 247 тисяч гривень та 2 тисячі доларів. Денис Дунець має й фінансові зобов’язання: він у 2019 році взяв кредит на квартиру в розмірі 239 543 гривні, торік погасив 86 600 гривень.


Нагадаємо, до новоствореного Хмельницького району увійшло 27 громад із одинадцяти колишніх районів області: Хмельницького, Віньковецького, Волочиського, Городоцького, Деражнянського, Красилівського, Летичівського, Старокостянтинівського, Старосинявського, Теофіпольського та Ярмолинецького.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм