Президент України відвідав хмельницький виш та взяв участь у телемості

Політика

Свій візит на Хмельниччину, який відбувається сьогодні, 9 вересня, Володимир Зеленський розпочав з відвідин Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка». 

Перебуваючи у навчальному закладі, Володимир Зеленський оглянув виставки розробок і досягнень слухачів та викладачів коледжу. Президенту продемонстрували удосконалення комп’ютерних систем, що дає змогу будувати будь-який процес господарювання з допомогою автоматизованої системи управління, та 3D-принтер, який може створювати складні механізми за один раз.

Також Глава держави взяв участь у телемості «Студентство єднає Україну», під час якого на зв’язку з Хмельницьким були студенти Маріупольського будівельного коледжу, наголосивши у вступному слові, що вітає будь-яке об’єднання українців, адже це гарантує нашу незалежність і суверенітет.

«Ви – на великій відстані, але відстань між вами – впевнений, її більше немає. І там, і тут люди однакові. Однаково молоді, однаково красиві, бачу це навіть через маски, бачу однаковий, дуже патріотичний одяг», – сказав Володимир Зеленський.

На завершення заходу Володимир Зеленський разом зі студентами по обидва боки екрану утворили символічний дистанційний міст єдності та зробили фото на пам’ять.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм