Продавала наркотики в під’їзді: у Старокостянтинові затримали 31-річну дилерку
Жінка, яка має кримінальний “стаж”, збувала психотропи “з рук в руки” у власному будинку. Правоохоронці вже оголосили зловмисниці підозру. За скоєне їй загрожує до 10 років позбавлення волі.
Як інформують у Хмельницькому райуправлінні поліції, старокостянтинівські правоохоронці зафіксували декілька фактів збуту фігуранткою синтетичних наркотиків PVP.
Порушницею виявилася місцева жителька, яка раніше вже притягувалася до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин.
“Зловмисниця продавала наркотики «з рук в руки» прямо в під’їзді свого будинку. Правоохоронці затримали її під час передачі чергової «дози»”, – повідомляють поліцейські.
Слідчі оголосили 31-річній жінці підозру за ч. 2 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.
На період досудового розслідування суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
ТЕМИ: КРИМІНАЛ
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook








Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]