Прокуратура вимагає від підрядника повернути Кам’янець-Подільській міськраді 3,3 млн грн авансу на ремонт стадіону

Інфраструктура

Хмельницька обласна прокуратура у судовому порядку вимагає розірвати договір з підрядником, який за 11 мільйонів гривень мав провести капітальний ремонт стадіону в місті Кам’янець-Подільський.

За інформацією відомства, відновлення міського стадіону ім. Г.А. Тонкочеєва у Кам’янці-Подільському  заплановано в рамках президентської програми «Велике будівництво».

«На підставі рішення тендерного комітету департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради у червні 2020 року із переможцем відкритих торгів укладено договір про проведення робіт вартістю понад 11 мільйонів гривень. Замовник відразу сплатив товариству  аванс – майже 3,4 мільйона», – зазначили в прокуратурі.

 У свою чергу підрядник зобов’язався виконувати роботи, визначені проектно-кошторисною документацією, та звітувати про використання коштів.

 Але, як зауважили прокурори, на початок 2021 року він цього не зробив, а підтвердив виконання робіт лише на 96 тисяч гривень. Невикористану ж частину авансу до міської ради не повернув.

 «Реагуючи на виявлені порушення та діючи на захист інтересів держави, Хмельницька обласна прокуратура у судовому порядку вимагає розірвати договір про закупівлю та стягнути з товариства 3,3 мільйона гривень невикористаного авансового платежу», – повідомив начальник управління представництва інтересів держави у суді обласної прокуратури Андрій Гаврилик.

 За його словами, позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

Нагадаємо, стадіон ім.Г.А.Тонкочеєва є одним із дев’яти проєктів, який фінансуватиметься за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. На його капітальний ремонт передбачено виділити в поточному році 24 мільйони 100 тисяч гривень.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм