Раду родин загиблих ветеранів, захисників та захисниць створили у Хмельницькій області
При Хмельницькій ОВА утворено консультативно-дорадчий орган — Рада родин загиблих (померлих) ветеранів війни, захисників та захисниць України в області.
Як стало відомо із розпорядження начальника Хмельницької ОВА Сергія Тюріна, новий орган утворили 27 листопада.
До його складу увійшли 17 осіб — матері, дружини та син загиблих військових із різних громад Хмельниччини. Враховуючи пропорційну кількість тергромад: по 5 представників з Кам’янець-Подільського та Шепетівського районів та 7 представників від Хмельницького району.
Додамо, голова Ради визначається розпорядженням начальника адміністрації. Наразі його немає.
“Рада створена з метою сприяння забезпеченню ефективної підтримки членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, захисників та захисниць України, координації взаємодії між місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування”, – йдеться у документі.
Згідно з положенням про новостворений орган, її учасники:
- аналізуватимуть проблемні питання цих категорій мешканців Хмельниччини та надаватимуть управлінню з питань ветеранської політики пропозицій щодо визначення шляхів, механізмів та способів їх вирішення;
- надаватимуть пропозиції з питань, що належать до компетенції адміністрації, щодо соціального захисту;
- братимуть участь в обговоренні проєктів структурних підрозділів ОВА;
- вивчатимуть громадську думку;
- організовуватимуть і проводитимуть семінари, конференції, засідання за “круглим столом”.
Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, нещодавно на Хмельниччині відновила свою роботу Консультативна рада з питань сприяння захисту інтересів ветеранів військових конфліктів при голові облради.
ТЕМИ: СУСПІЛЬСТВО
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]