Релігійні організації МП в Хмельницькому позбавлятимуть права користуватися землями

Культура

З релігійними організаціями, підпорядкованими УПЦ МП на території Хмельницької тергромади, місцева влада припинятиме земельні відносини. Ділянки, які перебували в постійному користуванні таких церков, повертатимуть громаді.

Про це повідомив міський голова Олександр Симчишин.

З метою простимулювати від’єднання наших релігійних організацій від МП і від інших відвертих ворожих центрів, ми дали доручення управлінню земельних ресурсів підготувати проєкт рішення про припинення права постійного користування земельними ділянками за такими релігійними організаціями”, – сказав мер.

За його словами, власниками цих ділянок є відповідні громади. Тож після припинення МП права користування землями їх зможуть передати тим релігійним організаціям, які, як зазначив Олександр Симчишин,розуміють ціну української державності та безпеки і моляться українською мовою за українське військо, за перемогу України”.

Нагадаємо, сьогодні, 17 червня, на сесії міськради також ухвалили звернення міської ради до РНБО та Верховної Ради про пришвидшення розгляду законопроекту щодо заборони діяльності церков та інших релігійних організацій, які підпорядковуються московському патріархату та несуть загрозу національній безпеці України.

Раніше, рішенням сесії Хмельницької обласної ради на території регіону запроваджено мораторій на російськомовний культурний продукт.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм