Релоковані підприємства поповнили бюджет Кам’янця-Подільського на понад три мільйони грн

Економіка

Бізнес в Україні продовжує адаптуватися до воєнних умов, оговтується від шоку та дещо зменшив негативні оцінки перспектив своєї роботи. Одним із способів продовжувати роботу стала релокація бізнесу на безпечні території.

У січні начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій прозвітував, що від початку бойових дій в область перемістили свої виробничі потужності 60 підприємств. Релокувалися на Хмельниччину бізнеси з Харкова, Києва, Запоріжжя, Дніпра, Краматорська та інших міст Донецької та Луганської області. Найбільше підприємств переїхало до Хмельницького, Кам’янця-Подільського та Шепетівки.

Упродовж 2022 року у Кам’янець-Подільський релокувалися близько 30 підприємств різних галузей економіки. У міській раді повідомили, що з них 23 уже працюють і створили більше ніж 316 робочих місць.

(Фото Кам’янець-Подільської міської ради)

Одне підприємство, яке переїхало через війну, вже повернулося до свого міста. Проте більшість з них таки залишились, і не лише не планують повертатись, а й хочуть тут розширятись.14 суб’єктів господарювання вже почали сплачувати податки до бюджету нашої громади”, – додали у міськраді.

У муніципалітеті підрахували, що за підсумками минулого року та січня цього року, місцевий бюджет отримав понад 3 200 000 гривень додаткових надходжень.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм