Ревізори Хмельниччини виявили на водоканалі порушення на 3,5 мільйона гривень

Економіка

Фото зі сайту Славутського УВКГ

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Славутського управління водопровідно-каналізаційного господарства виявлено порушення, які призвели до втрат понад  2,5 мільйона гривень, а також неефективне використання більше 1 мільйона гривень бюджетних коштів.

Про це повідомили в Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.

Аудитори встановили, що водоканал списав підприємствам прострочену дебіторську заборгованість за надані послуги з  водопостачання та водовідведення. Такі дії призвели до втрат на загальну суму 360 тисяч гривень.

Також, Славутським управлінням ВКГ використано 2,2 мільйона гривень на цілі, які не були передбачені  інвестиційними програмами. А мали би спрямовуватись на модернізацію об’єктів водопостачання та водовідведення, закупівлю водопровідних та каналізаційних труб, іншого обладнання для оновлення матеріальної бази задля безперервного постачання мешканцям міста питної води.

Як виявили ревізори, водоканал на модернізацію мереж насоси придбав, за 1 мільйон 100 тисяч гривень, але так їх і не використовував.

«Це призвело до неефективного витрачання зазначеної суми бюджетних коштів та недосягнення мети, на яку ці гроші виділялись», – зазначили в Держаудитслужбі.

Раніше ревізією фінансово-господарської діяльності КП «Хмельницькводоканал» встановлено порушення, які призвели до втрат на суму понад 11,7 мільйона гривень.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм