Резервний мобільний госпіталь на Хмельниччині готовий приймати пацієнтів з коронавірусом (ФОТО, ВІДЕО)

Здоров‘я

Державна служба з надзвичайний ситуацій, у рамках виконання доручення уряду країни, розгорнула мобільний госпіталь на території Славутської міської лікарні, що на Хмельниччині.

За інформацією ДСНС, госпіталь складається з 35 наметів, з яких 24 — це госпітальна база, розрахована на 120 ліжок, інші намети — блоки санітарного та господарського призначення.

«Біля кожного ліжка встановлено новітні кисневі концентратори та монітори стану пацієнта. Температура у наметах утримуватиметься в межах 22-24 градуси тепла. До того ж є госпітальне відділення, у якому розташовані блок інтенсивної терапії та палати для пацієнтів. Для медиків встановлено два технічних намети, де вони матимуть змогу за необхідності переодягтися», – йдеться у повідомленні надзвичайників.

Резервний тимчасовий шпиталь, кажуть в ДСНС, цілком готовий для приймання COVID-хворих, адже обладнаний автономними системами життєзабезпечення, і може самостійно функціонувати як заклад охорони здоров’я.

Надзвичайники облаштували мобільний госпіталь на випадок, якщо у медзакладі не залишиться місць для хворих. Тут також організовано роботу штабу та налагоджено взаємодію з місцевими органами влади і медичною службою області.

Як зазначив директор лікарні Леонід Радзивілюк, персонал готовий приймати пацієнтів та надавати їм всю необхідну допомогу з 7 квітня.

«Дуже важливо, аби для цього були комфортні умови, як для пацієнтів,  так і для працівників. Спільними зусиллями ми зможемо подолати цю важку недугу, головне – підтримка одне одного та дотримання всіх правил безпеки», – наголосив медик.

Зауважимо, Хмельницька область декілька днів поспіль лідирує в Україні за рівнем госпіталізації ковідних пацієнтів, який станом на сьогодні, 6 квітня, становить 129,4 на 100 тисяч населення (напередодні 131,2). Завантаженість ліжкомісць – 82%, із киснем – 68,2%. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм