Сільська амбулаторія на Красилівщині отримала новий автомобіль за 470 тис грн, – ОДА
Сьогодні, 8 грудня, голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій вручив ключі від новенького автомобіля Renault DUSTER для Западинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП «Красилівський центр ПМСД».
Як зауважують в ОДА, на початку року керівництво Красилівської громади звернулось до очільника облдержадміністрації з проханням посприяти в отриманні автівки для амбулаторії, де наразі відсутні умови для надання жителям оперативної медичної допомоги.
«Завдяки субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості вдалось отримати новенький автомобіль. Він забезпечить можливість сімейному лікарю відвідувати пацієнтів, які не взмозі самі прийти на прийом», – сказав Сергій Гамалій, вручаючи ключі від машини.
Зазначимо, що з метою підтримки сільської медицини, протягом 2018-2020 року передано службовий автотранспорт для лікарів 62-х діючих амбулаторій та 30-и новозбудованих амбулаторій на загальну суму 45,4 мільйона гривень.
Цьогоріч отримано три автомобілі Renault DUSTER на загальну суму 1,41 мільйона гривень. Вартість одного авта, кажуть в ОДА, становить 470 тисяч. Його характеристики повністю відповідають вимогам Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини.
(Фото пресслужби Хмельницької ОДА)
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook







Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]