Спалах коронавірусу в психоневрологічному інтернаті
У Кривчицькому психоневрологічному інтернаті Дунаєвецького району зафіксовано спалах коронавірусу. Про це на брифінгу повідомила заступниця голови Хмельницької облдержадміністрації Оксана Ситницька.

«Сьогодні стало відомо про підтверджених 5 випадків захворювання у Кривчицькому психоневрологічному інтернаті, де перебувають особи похилого віку», – зазначила посадовиця.
За її словами, в інфікованих легка форма перебігу хвороби, вони госпіталізовані до Хмельницької інфекційної лікарні.
«Вже визначене коло контактних осіб – їх 11, вони перебувають в ізоляторах. У деяких з них підвищена температура тіла. Уже відібрано біоматеріали для тестування», – уточнила Оксана Ситницька.
Весь персонал та всіх пацієнтів інтернату в найближчі дні протестують на COVID-19, а зміна, яка працювала цієї доби, залишатиметься в закладі.
Дізнавайтеся новини першими на Телеграм
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook





Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]