Споживачів Хмельниччини попереджають про виявлену сальмонелу в експортованому м’ясі

Суспільство

(Фото з відкритих джерел)

У м’ясі механічного обвалювання (ММО), яке експортувалося з Польщі в Україну, виявлено небезпечну бактерію. Аби цей продукт не потрапив до споживача, фахівці Держпродспоживслужби Хмельниччини звертаються до операторів ринку, які здійснюють обіг харчових добавок або займаються виробництвом з використанням цього м’яса, негайно вилучили його з обігу.

За інформацією установи, до України експортувалось 4020 кілограмів  ММО код УКТЗЕД 0207 (отримувач: ТОВ «Селміт» м. Запоріжжя та холодильний склад «ФРОСТ 4» м. Дніпро; відправник: ZPM «Rasko» R. Skorzycki J. Skorzycki sp.j.; вантажоотримувач: Alma Meat sp.z o.o., Poland).

«Ця партія ММО була виготовлена із м’яса індички. Відповідно до інформаційних повідомлень, отриманих за системою швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF), виявлено Salmonella typhimurium у крилах індичкu, з яких була виготовлена зазначена партія ММО», – йдеться в інформації Держпродспоживслужби.

Зазначається, що в разі, якщо харчові продукти, які не відповідають вимогам безпечності, могли потенційно потрапити до споживача, оператор ринку інформує про причини їх вилучення. Крім того, у разі потреби, відкликає харчові продукти, якщо застосування інших заходів є недостатнім для досягнення прийнятного рівня захисту здоров’я споживачів.

А про вжиті заходи щодо подальшого поводження із ММО необхідно упродовж 2 днів повідомити ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Нагадаємо, з обігу на Хмельниччині вилучають небезпечні італійські йогурти.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм