Стало відомо, хто увійде до складу журі Хмельницького кінофестивалю

Культура

Хмельницький кінофестиваль, до проведення якого залишилося два тижні,  оголосив склад журі. Відомі діячі української кіноіндустрії в складі журі обиратимуть  фільми, які стануть переможцями у трьох конкурсних програмах, а також присудять нагороду у спеціальній номінації.

Отже, роботи оцінюватимуть:

ОСТАП СТУПКА
Народний артист України, актор театру, кіно та дубляжу, телеведучий. Зіграв у понад 35 спектаклях в театрі ім. Франка. Серед його робіт в кіно яскраві ролі в історичних фільмах, таких як «Богдан-Зиновій Хмельницький» і «Молитва про гетьмана Мазепу». Остап також зіграв у фільмі «Тарас Бульба» разом зі своїм батьком Богданом.

ПАВЛО СУШКО 
Голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами, кінопродюсер.  Має три вищі освіти — юрист, режисер телебачення і професійний військовий. Він більше, як 18 років, прослужив у Державній прикордонній службі України. Є членом Української та Європейської кіноакадемій, засновник і генеральний продюсер кінокомпанії Prime Story Pictures.

АННА МАРЧУК   
Виконавчий директор Одеського кінофестивалю. Впродовж 2011-2016 років працювала директором департаменту з маркетингу кінофестивалю, з 2017 – директором кіноринку ОМКФ, а з 2018 по 2020 роки була директором зі стратегічного розвитку фестивалю. Також є виконавчим директором Української кіноакадемії і співзасновником онлайн-платформи для аудіовізуального сектору DzygaMDB.

ПОЛІНА ТОЛМАЧОВА
Членкиня Ради з державної пiдтримки кінематографії. Під її керівництвом було здійснено комунікаційні кампанії 11 українських кінотеатральних релізів різноманітних жанрів, 4 з яких зібрали в українському прокаті понад мільйон доларів кожен. Це – повнометражний анімаційний фільм «Викрадена Принцеса», історичний екшн «Захар Беркут» і комедії «Скажене Весілля» і «Скажене Весілля 2». Продюсувала документальні фільми «Аеропорт», «Рейд», «Як тебе звати», а також масштабний  мультикультурний проєкт «Тіні забутих предків. Виставка» у Мистецькому Арсеналі, присвячений культовому фільму Сергія Параджанова.

ДЕНИС ТАРАСОВ
Режисер. Прем’єра його повнометражного кінодебюту «БожеВільні», що створюється за підтримки Держкіно, запланована у 2022 році. Торік спільно з «1+1 production» виграв пітчинг Держкіно на виробництво мінісеріалу про пожежі в Чорнобилі. Відомий за серіалами «Опер по вызову», «Відплата», «Укус вовчиці» для телеканалу 1+1.

ТАРАС БОСАК
Продюсер, заступник гендиректора Національної кінематеки України.

Нагадаємо, Хмельницький кінофестиваль відбудеться у містах Кам’янець-Подільський та Хмельницький із 10 по 12 вересня за підтримки громадської організації «Хмельницька кінокомісія», Державного агентства України з питань кіно та Хмельницької обласної державної адміністрації.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм