Стажер автомийки на Хмельниччині викрав авто клієнтки

Кримінал

Мешканця Теофіпольської тергромади Хмельницького району визнано винним у незаконному заволодінні транспортним засобом. Чоловік проходив стажування мийником автомобілів та отримав завдання помити “Volkswagen Passat”. Натомість поїхав ним в сусіднє село, там викрадений транспортний засіб і знайшли правоохоронці.

За вироком суду, подія сталася 21 квітня близько 10 години на території автомобільної мийки по вулиці Заводська в Теофіполі. Стажерові доручити помити автівку клієнтки “Volkswagen Passat”. Чоловік завів його і поїхав за десять кілометрів від селища: спочатку в село Троянівка, а звідки — у Заруддя. Там працівники поліції через декілька годин і виявили легковик, вартість якого, за висновком експертизи, становить 191 815 гривень.

В судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину, щиро розкаявся, має на утриманні неповнолітню дитину, раніше до кримінальної відповідальності не притягувався. Ці обставини стали пом`якшуючими при призначенні покарання.

У вироку зазначено, що він заволодів автомобілем “з метою тимчасового використання транспортного засобу, не прагнучи до обернення його на свою користь або інших осіб”. Проте не вказано, навіщо саме він викрав легковик.

Дії чоловіка суд кваліфікував за ч.2 ст.289 КК України та призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі без конфіскації майна, з іспитовим строком на 1 рік і 2 місяці. Також стягнув із засудженого на користь держави 686 гривень витрат, пов`язаних із залученням експерта.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм