Суддя з Хмельниччини заявив про втручання поліцейських у його діяльність

Суспільство

Суддя Новоушицького районного суду Олександр Яцина заявив про втручання патрульних поліцейських міста Стрий у його діяльність щодо здійснення правосуддя.

З відповідним повідомленням, як зазначає «Судово-юридична газета», він звернувся до Генерального прокурора та Голови Вищої ради правосуддя України.

Зокрема, за ствердженням Олександра Яцини, 22 січня цього року на його сторінку інтернет-банкінгу «Приват 24» надійшло повідомлення, що йому 16 січня 2021 року виставлено 37 гривень штрафу за порушення ч.3 ст.133-1 Правил дорожнього руху  – відхилення від визначеного руху автобуса.

«Одразу зателефонувавши до банку, довідався, що таке повідомлення сформоване Національною поліцією, відтак слід звертатися до останньої за роз’ясненнями, при цьому оператор банку повідомив, що штраф сплачено 18 січня 2021 року, проте не з моїх рахунків, а з іншого, невідомого мені джерела», – вказав суддя.

Додав, що 16 січня він перебував з сім’єю за місцем проживання і жодним подібним транспортним засобом у цей день не керував та не здійснював банківських операції у день сплати штрафу.

«Мене притягнуто до адміністративноі відповідальності працівниками поліціі за діяння, які я не вчиняв і водночас представлено це таким чином, нібито я виконав накладене стягнення», – зауважив Олександр Яцина.

Відтак, вважає такі дії патрульних намаганням здійснення тиску та втручання у діяльність судді.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм