Судитимуть мешканця Шепетівщини, який побив дружину через ревнощі

Кримінал

Перед судом постане 50-річний чоловік зі Славутчини. Він приревнував дружину і побив. Експерти віднесли отримані травми до категорії тілесних ушкоджень середньої тяжкості. За скоєне кривднику загрожує три роки ув’язнення.

У Шепетівському райуправлінні поліції нагадали, що подія сталася у листопаді минулого року у селі Соснівка, що на Славутчині.

Між місцевим подружжям розпочався конфлікт.

Через ревнощі та неприязні стосунки чоловік вдарив дружину ногою в груди. Кривдник не зупинявся та продовжував бити в живіт та обличчя.

“Внаслідок побиття медики діагностували у 49-річної жінки численні садна, переломи кісток та струс мозку. Експерти віднесли отримані травми до категорії тілесних ушкоджень середньої тяжкості”, – пояснили правоохоронці.

Слідчі оголосили чоловікові підозру за ч.1 ст.122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт вже скеровано до суду.

ТЕМИ: КРИМІНАЛ

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook