Талановиті родини відзначили на Хмельниччині

Суспільство

На Хмельниччині нагородили переможців відео-конкурсу «Хмельниччина має таланти», у якому брали участь вихованці прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Організатори наголошують, що подібний конкурс в області відбувся вперше. Ініціювали його задля того, щоби підтримати дітей, які в умовах війни стикаються з тривогою та сумом. Окрім того, така ініціатива популяризує сімейне влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і дозволяє ближче познайомити усіх небайдужих із життям та побутом прийомних родин.

Сім’ям запропонували створити 5-хвилинні відеоролики. В них діти демонструють свої таланти: вишивають, співають, танцюють, хтось показує свої кулінарні чи спортивні здібності. До конкурсу долучилися і родини переселенців, які знайшли прихисток на Хмельниччині.

За інформацією ОВА, участь у конкурсі взяли 62 дитини, які проживають у 7 прийомних сім’ях, 2 дитячих будинках сімейного типу та 6 під опікою/піклуванням. Кожна родина отримала відзнаку від обласної влади, а також смаколики та корисні речі від благодійників.

(Фото Хмельницька ОВА)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм