Троє мисливців попались на порушенні правил полювання в угіддях Хмельниччини (ФОТО)

Екологія

Працівники Держекоінспекції у Хмельницькій області спільно з поліцейськими провели цими вихідними рейди лісовими угіддями.  Мета – попередити можливі факти порушення правил полювання.

У суботу, 20 листопада, на території Кам’янець-Подільського району виявили трьох таких мисливців.

«За результатами інспектування, на угіддях Дунаєвецької територіальної громади, виявлено та притягнуто до відповідальності трьох осіб за ч.1 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Максимальна санкція статті передбачає накладення штрафу на громадян у розмірі до 1020 гривень та на посадовців – до 1530 гривень», – повідомили в Держекоінспекції.

(Фото Держекоінспекції в Хмельницькій області)

Екологи також закликали мисливців бути відповідальними та не опускатися до рівня браконьєрів.

Зауважимо, під порушенням правил полювання КУпАП передбачає: полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин, допускання собак у мисливські угіддя без нагляду, полювання з порушенням установленого для певної території порядку здійснення полювання, яке не мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, а також транспортування або перенесення добутих тварин чи їх частин без відмітки цього факту в контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання та в дозволі на їх добування.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм